• Home
  • Aktualności
SCA wprowadza na rynek nową linię dozowników do łazienek typu premium
SCA wprowadza na rynek nową linię dozowników do łazienek typu premium

SCA wprowadza na rynek nową linię dozowników do łazienek typu premium

20.04.2016

Połączenie formy i funkcjonalności w nowej odsłonie dozowników w toaletach high-end
 
Użycie dozowników w toaletach publicznych ma wiele praktycznych i higienicznych zalet. 
Mimo to, wiele firm dbających o swój wizerunek publiczny nie przykłada uwagi do tego jak prezentuje się ich łazienka, myśląc, iż wcale nie musi współgrać z wizerunkiem całego lokalu. Wychodząc temu naprzeciw, SCA wprowadza na rynek Tork Image Design Line – nową linię dozowników ze stali nierdzewnej dedykowaną do łazienek typu premium.

Z jednej strony, personel i użytkownicy mają duże oczekiwania dotyczące funkcjonalności dozowników. Higiena jest podstawą, więc utrzymanie i uzupełnianie dozowników powinno być łatwe. Z drugiej jednak strony, firmy dbające o swój wizerunek publiczny stawiają wysokie wymagania w zakresie aranżacji mając na celu zapewnienie swoim gościom przyjemnych wrażeń estetycznych. Do tej pory dozowniki były najczęściej pomijane w kontekście aranżacji łazienek typu premium, lecz nowa linia Tork Image Design Line ma zmienić to podejście.


“Firma SCA przeprowadziła badania w Europie wśród ponad 3000 klientów restauracji. Wyniki wskazują na kryteria, jakimi kierują się goście oceniając miejsce. Najważniejszym czynnikiem, po walorach smakowych potraw, jest stopień czystości i porządku zarówno w części jadalnej jak również w toaletach. 9 na 10 respondentów uważa, że stan higieny w łazienkach powinien pozostawać co najmniej na takim samym poziomie jak w pomieszczeniach, w których spożywane są posiłki. Brak czystości w toaletach jest drugim najważniejszym aspektem wpływającym negatywnie na ocenę restauracji przez klientów. Badania dowodzą, że duże znaczenie odgrywają szczegóły; wysokiej jakości produkty takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe i mydło podwyższają ocenę w przypadku 30% respondentów, a 6 na 10 badanych przyznaje, że wysoki standard utrzymania toalet jest oczekiwanym standardem.” – poinformował Wojciech Nizio, Kierownik Produktu w Tork. 
 
Chcąc zapewnić dodatkową inspirację oraz umożliwiając swoim klientom i architektom lepsze poznanie nowej oferty, marka Tork stworzyła wirtualny showroom, gdzie pokazuje jak dozowniki Image Design Line harmonizują z otoczeniem. Nowa linia doskonale podkreśla otoczenie i wyposażenie toalet. Sprawia, że dozowniki są idealnie wkomponowane w projekt łazienki, ale wyróżniają się formą pozostawiając doskonałe wrażenia estetyczne poprzez:

• Ponadczasowy design. Efektowny wygląd i dobór szlachetnych materiałów takich jak stal nierdzewna i wysokiej klasy plastik gwarantują wysoki poziom trwałości dozowników z linii  Tork Image Design Line.
• Poziome szczotkowanie stali nierdzewnej. Stal nierdzewna przygotowywana jest poprzez wykorzystanie techniki poziomego szczotkowania o starannie dobranej częstotliwości, co zapewnia delikatną powierzchnię urządzeń. 
• Kontrastująca czerń wykończeń. Kontrast ponadczasowej stali nierdzewnej z czernią wykończeń nadaje projektom dynamizmu i nowoczesności. 
• Smukła i opływowa linia. Nowa, elegancka linia projektów sprawia, że wyglądają delikatniej. Powierzchnia odbijając światło tworzy piękny cień dzięki czemu nadaje dozownikom smukłość i sprawia wrażenie, że  unoszą się na tle ściany. 
 
Poza doskonałą formą i wyglądem, Tork Image Design Line charakteryzuje się wyjątkowymi cechami podnosząc poziom funkcjonalności zarówno dla użytkowników jak i pracowników obsługi:

• Bezdotykowe, automatyczne dozowniki. Bezdotykowe, w pełni automatyczne dozowniki z grupy Image Design Line są idealne do miejsc, w których wymagany jest najwyższy poziom higieny.
• System dozowania odcinek po odcinku. Redukuje zużycie ręczników, co minimalizuje poziom obsługi oraz korzystnie wpływa na środowisko. 
• Łatwość w utrzymaniu i uzupełnianiu. Dozowniki zaprojektowane są tak, aby zapewnić łatwość ich utrzymania w czystości oraz uzupełniania – co pomaga oszczędzać czas i wysiłek obsługi.
• Brak śladów odcisków palców i zabrudzeń. Stal nierdzewna pokryta jest specjalną warstwą ochronną zabezpieczającą przed śladami odcisków palców i plamami. 
 
TORK
TORK