• Home
  • Aktualności
Tork EasyCube® rewolucjonizuje sprzątanie parków rozrywki
Tork EasyCube® rewolucjonizuje sprzątanie parków rozrywki

Tork EasyCube® rewolucjonizuje sprzątanie parków rozrywki

20.05.2019

Kentucky Kingdom and Hurricane Bay w Louisville w USA to kolejny park rozrywki, który dostrzegł ogromny potencjał Tork EasyCube®, wiodącego na świecie oprogramowania do zarządzania obiektami w zakresie sprzątania. 
– Staliśmy się wielkimi fanami tego rozwiązania i jesteśmy zaskoczeni, że nie stosują go wszystkie parki rozrywki - mówi Jessi O'Daniel, manager ds. relacji 

z gośćmi.

 

To rozległy, mający 25 hektarów park, który latem odwiedza dziennie ponad 9000 gości. Utrzymanie czystości w tak ogromnym obiekcie jest dużym wyzwaniem.

 

Tork EasyCube® jest oprogramowaniem do zarządzania obiektami w zakresie sprzątania opartego na danych. System przekazuje informacje w czasie rzeczywistym za pomocą tabletów, smartfonów oraz wszelkich innych urządzeń podłączonych do sieci. Dzięki temu kierownicy oraz personel sprzątający wiedzą na bieżąco, jaki jest poziom uzupełnienia dozowników oraz stan czystości w obiekcie. Rozwiązanie idealnie sprawdza się 
w miejscach o dużym natężeniu ruchu: na lotniskach, w parkach rozrywki i centrach handlowych.

 

–  Tork EasyCube® usprawnił cały proces zaopatrzenia i utrzymania higieny – dodaje Jessi O'Daniel. – Opierając się na danych dostępnych online, mamy wgląd do wyników pracy personelu. Pozwala to podejmować bardziej świadome decyzje i pomaga w rzetelnej ocenie zaangażowania pracowników.

 

Wśród innych parków rozrywki, które już korzystają z Tork EasyCube® jest między innymi Grona Lund 
w Sztokholmie, który po instalacji systemu odnotował najwyższy w historii wskaźnik zadowolenia klientów. Natomiast park Furuvik, w którym mieści się również zoo, po zainstalowaniu Tork EasyCube® poprawił wskaźnik zadowolenia odwiedzających o 46 procent.

 

Marka Tork udostępniła serię filmów przedstawiających zalety systemu Tork EasyCube® oraz sposób jego działania. W jednym z nich profesor Kaj Storbacka z Uniwersytetu w Auckland wyjaśnia, w jaki sposób czyszczenie oparte na danych na nowo definiuje branżę, zmienia zasady i pomaga osiągnąć nowy poziom wydajności.

 

Kolejny materiał przybliża współpracę marki Tork z firmą Microsoft opisując jak światowy gigant oprogramowania pomaga Essity wykorzystać potencjał dużych zbiorów danych.


TORK
TORK