• Home
  • Aktualności
Marka Tork rozpoczęła współpracę z Akademią Kulinarną Whirlpool
Marka Tork rozpoczęła współpracę z Akademią Kulinarną Whirlpool

Marka Tork rozpoczęła współpracę z Akademią Kulinarną Whirlpool

13.03.2017

1 marca marka Tork, dostawca profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez miejsca opieki zdrowotnej, biura i szkoły po przemysł, rozpoczęła współpracę z Akademią Kulinarną Whirlpool, która mieści się w awangardowej przestrzeni kulturalno-biurowej na terenie praskiego kompleksu Soho Factory. Akademia Kulinarna Whirlpool to miejsce, gdzie odbywają się warsztaty, pokazy i prezentacje kulinarne. Istnieje możliwość zorganizowania zamkniętego kursu gotowania – jednorazowego lub składającego się z kilku spotkań, o różnej tematyce lub stopniu zaawansowania. Marka Tork kompleksowo wyposaży Akademię w najwyższej jakości produkty. Do dyspozycji Akademii zostanie oddany bogaty asortyment czyściw papierowych i włókninowych, a także serwetek oraz ręczników. Ponadto marka Tork przekaże Akademii zestaw profesjonalnych stojaków i dozowników.

Akademia Kulinarna Whirlpool zdecydowała się na współpracę z marką Tork, ponieważ w ofercie tej marki kucharz znajdzie wszystko czego potrzebuje, a produkty Tork są przyjazne dla użytkowników. Akademia dysponuje nowoczesnym zapleczem kuchennym wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt marki Whirlpool, a produkty marki Tork, które wykonane są z najlepszych materiałów idealnie uzupełniają wyposażenie Akademii – mówi Marco Ghia, szef Akademii Kulinarnej Whirlpool.

Swoją obecnością w Akademii Whirlpool Tork chce zwiększyć świadomość marki wśród użytkowników z segmentu HoReCa i zaprezentować korzyści płynące z używania najlepszych produktów w profesjonalnych kuchniach.

Film promujący współpracę marki Tork z Akademią Kulinarną Whirlpool:

TORK
TORK