• Home
  • Aktualności
Tork Easy Handling ® udoskonalone opakowania serwetek
Tork Easy Handling ® udoskonalone opakowania serwetek

Tork Easy Handling ® udoskonalone opakowania serwetek

24.10.2016

Wchodząc do magazynu chcemy szybko znaleźć to, czego szukamy. Liczy się łatwy dostęp do produktu. Dla marki Tork to proste. Nowe opakowania serwetek Tork Easy Handling ®  ułatwiają i uprzyjemniają pracę.

Sukces tkwi w opakowaniu

Wielogodzinne narady i prace nad tym jak uczynić opakowania serwetek marki Tork bardziej praktycznymi zaowocowały ich udoskonaleniem. Wystarczy rozerwać opakowanie wzdłuż perforacji, a pudełko zamienia się w wygodne opakowanie, które stojąc na półce pozwala w prosty sposób sięgać po kolejne serwetki.

Łatwiejszy do znalezienia

Do tej pory znalezienie odpowiedniego koloru serwetek w pomieszczeniu pełnym niemal identycznych kartonów wymagało czasu. Za sprawą Tork Easy Handling® będzie można zapomnieć o tym problemie. Nowy wygląd kartonów serwetek w połączeniu z ulepszonym oznakowaniem oraz zaprojektowanym na nowo otworem do wyjmowania serwetek sprawia, że podczas poszukiwań w magazynie znacznie łatwiej jest sprawdzić, co kryją kartony, a kolor serwetek jest widoczny bez potrzeby otwierania opakowań.

Dopasowany do obowiązujących standardów

Nowe opakowania marki Tork idealnie pasują do obowiązujących trendów dzięki oraz dopasowują się  do aktualnych rozwiązań logistycznych i magazynowych.

Lepsze opakowanie, lepszy biznes

Oszczędność czasu podczas dostaw zawsze stanowi wielką wartość dodaną każdego biznesu. Pamiętajmy, że czas zaoszczędzony przy korzystaniu z produktów można poświęcić klientom.

TORK
TORK