• Home
  • Aktualności
Tork na targach POLAGRA TECH 2016. Branża przemysłu spożywczego ma apetyt na Tork!
Tork na targach POLAGRA TECH 2016. Branża przemysłu spożywczego ma apetyt na Tork!

Tork na targach POLAGRA TECH 2016. Branża przemysłu spożywczego ma apetyt na Tork!

22.09.2016

Już za trzy dni startują targi POLAGRA TECH 2016. POLAGRA TECH to wydarzenie biznesowe o zasięgu międzynarodowym, interaktywne i zaawansowane technologicznie. Dlatego nie może tam zabraknąć marki Tork. Tork jako wiodący producent wyrobów higienicznych i papierowych, lider w swojej branży, zaprezentuje się podczas targów jako idealny partner w branży spożywczej.

W przemyśle spożywczym dużą rolę odgrywa higiena. Procesy produkcyjne wymagają wysokiego poziomu czystości. Na rynku jest duże zapotrzebowanie na produkty do wycierania i czyszczenia, a także mycia. Konieczne jest stałe czyszczenie i dezynfekcja powierzchni roboczej, maszyn taśmowych, a także żywności i rąk. Szeroka gama produktów marki Tork znacznie ułatwia wykonywanie tych wszystkich czynności.Podczas targów POLAGRA TECH 2016 Tork pokaże, jak dzięki swoim produktom poprawia efektywność czyszczenia, podnosi poziom bezpieczeństwa i dba o zdrowie pracowników. Dzięki wyjątkowej ofercie produktów wysokiej wydajności Tork ułatwia przebieg procedur higienicznych i pomaga generować oszczędności.

Podczas targów będzie możliwość spotkania i porozmawiania z ekspertami reprezentującymi markę Tork oraz zapoznania się z ofertą marki i wypróbowania dostępnych systemów. Markę Tork będzie można znaleźć w pawilonie 5A przy stoisku nr 36 przez cały okres trwania targów, od niedzieli 25 września 2016 roku do czwartku  29 września 2016 roku.

Zdjęcia z zeszłorocznych targów POLAGRA TECH znajdziesz tutaj (pobierz).
TORK
TORK