• Home
  • Aktualności
Zapraszamy do startu w IX Biegu Koguta
Zapraszamy do startu w IX Biegu Koguta

Zapraszamy do startu w IX Biegu Koguta

08.08.2016

4 września 2016 r. odbędzie się IX edycja Biegu Koguta. Sponsorem tego wydarzenia, tak jak w ubiegłym roku, jest firma SCA Hygiene Products z Oławy. SCA współpracuje z organizatorami Biegu Koguta już od 5 lat.

Oławski bieg to już tradycja. Cieszymy się, że możemy być jej częścią, tym bardziej że z biegu startują nasi pracownicy, podkreśla Tomasz Wasula, Dyrektor oławskiej fabryki SCA.

Trasa biegu jest identyczna jak w 2015 r. ze startem i metą w Rynku. Podobnie jak w XIII edycji stanie tam brama startowa SCA, a na stadionie OCKF, gdzie odbywa się dekoracja zawodników, namiot sponsora.

Od dziś na kanale YouTube Biegu Koguta można obejrzeć film promujący Bieg i SCA, jako sponsora głównego. W materiale wystąpili pracownicy SCA i biegacze uczestniczący w programie Trenuj z Harcownikiem. Wszystkie ujęcia zostały nakręcone w Oławie i w okolicy, na trasach jakie najczęściej wybierają biegacze na treningi. 

W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 1200 zawodników. Najwięcej osób zapisuje się w sierpniu, na około miesiąc przed startem. Dlatego teraz spodziewamy się największej liczby zgłoszeń, podsumowuje Mateusz Markowski, organizator Biegu.

Informacje na temat biegu i formularz do zapisów znajduje się na stronie www.klub-biegacza.olawa.pl

Film na oficjalnym kanale Biegu Koguta:

TORK
TORK